Akademie pro seniory

ZUŠ Popelka

 Přihláška online zde.

Ve školním roce 2023/2024 zahajujeme první ročník Akademie umění a kultury pro seniory hlavního města Prahy

 

    Pojďte se spolu s námi zapojit do jedinečného projektu a zažít atmosféru uměleckého vzdělávání pod vedením kvalifikovaných pedagogů ZUŠ. Studijní cyklus je určen seniorkám a seniorům, kteří mají chuť se vzdělávat. Podmínkou pro studium je dosažení seniorského věku. Škola může přijmout ke studiu držitele průkazu ZTP a v případě dostatečných kapacitních možností i studenty ve věkové kategorii 55+ a také ty, kteří zatím nedosáhli věku potřebného pro přiznání starobního důchodu.

   První ročník tříletého cyklu bude oficiálně zahájen v říjnu 2023. Přihláška ke studiu je k dispozici v kanceláři školy (Na Popelce 18, Praha 5), nebo k vyplnění na stránce www.zuspopelka.cz/akademie-pro-seniory. Přihlášku vyplňte do 6. října 2023. Přijímání nových žáků bude probíhat i dodatečně dle kapacity. Studium je kompletně hrazeno Magistrátem hlavního města Prahy.

 

Ve školním roce 2023/2024 nabízíme výuku v následujících oborech:

  • hudební: flétna / sólový zpěv / populární zpěv / sborový zpěv / kontrabas / kytara / basová kytara / klavír / jazzový klavír / skladba / saxofon / klarinet – hlavní budova / pobočka Slivenec – kytara / zpěv / pobočka Zličín – flétna / klarinet / saxofon
  • výtvarný: výtvarná výchova – pobočka Klikovka
  • taneční: taneční obor / historický tanec – pobočka Klikovka
  • literárně-dramatický: literárně-dramatický obor – pobočka Klikovka

 

  Věříme, že si vyberete z naší nabídky a budeme schopni kapacitně vyhovět všem případným zájemcům.

V případě dotazů nás kontaktujte na e-mailu akademie@zuspopelka.cz či telefonicky na čísle 778 700 189. Doplňující informace naleznete na našich stránkách www.zuspopelka.cz.

 

Těšíme se na Vás!!